Dáme vám lekci!

  • Individuální analýza potřeb klienta a jeho motivačních klíčů
  • Fyzické testování a specifický cvičební plán (do tělocvičny nebo na doma)
  • Analýza stravovacích návyků a návrh pro zlepšení
  • Důraz na správné držení a funkci těla 


Co vás čeká?

Hodina s trenérem a psychologem, kdy otestujeme vaše pohybové schopnosti a možnosti a zjistíme, jak vaše tělo funguje. Zajímat nás bude váš denní režim, stravovací návyky ale i to, kdy a jak sportujete a čemu byste se rádi věnovali. Nebudeme vás napojovat na žádné přístroje, které nic nezjistí o vaší osobnosti a podstatě, jediné, co použijeme, bude váha, abychom zjistili vaši hmotnost. Vše ostatní umíme sami.

A co od nás dostanete?

Na základě sesbíraných údajů vám sestavíme cvičební plán na míru, doporučíme vám úpravu jídelníčku a pomůžeme vám i s psychikou a sebepoznáváním přesně tak, jak si budete přát. Zjistíme, proč vaše tělo nefunguje a naučíme vás, jak se hýbat bez bolestí, úrazů, a hlavně s ohledem na vaše možnosti i zájmy. Dbáme také na to, aby pro vás byl pohyb bezpečný a kvalitně provedený. Naučíme vás, jak máte znovu vaše tělo poslouchat a to se vám odmění zdravím, dobrou náladou a výbornou fyzickou kondicí.

A to nejlepší na konec! CENA! Normální cena za tento balíček je 1.500 Kč. My pro vás to vše připravíme za zaváděcí cenu 300 Kč. Tato nabídka je časově omezená, tak neváhejte a ozvěte se nám. Budeme se těšit! 

Chcete vědět více...?

Tento jedinečný program vám dává možnost komplexně poznat možnosti vlastního těla, nabídne vám druhy pohybu, které jsou vhodné právě pro vás s ohledem na aktivity, které provozujete, na vaši tělesnou konstituci i na vaše fyzické možnosti. Budete mít možnost nabírat svalovou hmotu, hubnout, zpevnit tělo nebo srovnat držení těla. Připravíme pro vás trénink do posilovny nebo domů, přesně podle vašeho přání.

Zabývat se budeme vašimi stravovacími návyky a psychologií, abychom společně zjistili, kde jste třeba v minulosti dělali chybu, proč vás cvičení nebaví nebo u něj nevydržíte anebo proč vás při pohybu tělo neposlouchá a bolí.

To všechno s vámi zvládneme v testovací hodině, kde vás opravdu nenecháme odpočívat. Celý testovací blok pro vás jsme sestavili na základě dlouholetých zkušeností s pohybem a psychologickým koučováním, které jsme získali studiem v zahraničí a také téměř 20 letou praxí.

Tento projekt je unikátní, protože u nás při práci s jednotlivci klademe důraz na osobní přístup, vaše schopnosti a možnosti a těsné propojení s psychologií. Chceme, aby se naši klienti cítili komfortně a pochopili, že nejsme jen posilovna, kde se zvedají činky, ale jde nám o to, ukázat všem, že pohyb je zdravý, bezpečný a může se mu věnovat opravdu každý.

Pokud máte zájem o další informace, klidně se ozvěte pomocí formuláře nebo nám klidně zavolejte.

Váš Move(F)it! tým