Gym

Move(F)it pro nás znamená unikátní spojení pohybu těla a mysli. Tato filosofie pak souvisí se vším, s čím našim klientům pomáháme - ať už se jedná o individuální tréninky, skupinové cvičení, změnu stravovacích návyků, sportovní poradenství nebo mentální koučink. A samozřejmě ji vyznáváme i v našem gymu.

Chcete dosáhnout zlepšení fyzické kondice přirozeným způsobem a poznat v rámci tréninkového plánu sebe a své možnosti? Navštivte nás v plzeňském gymu v areálu Papírny na Slovanech. Jsme tu pro vás!

Co u nás najdete?

Na zhruba 400 m2 je pro vás k dispozici:

  • Vybavení posilovny pro funkční trénink
  • Vybavení pro kondiční trénink
  • Vybavení pro kruhový trénink
  • Prostory pro psychoterapii
  • Šatny se sociálním zařízením
  • Parkování zdarmaProstory naší plzeňské posilovny jsou vhodné pro jednotlivce i sportovní týmy v rámci kondiční přípravy. Stejně tak jí mohou využívat osobní trénéři se svojí vlastní klientelou. Vše závisí jen a pouze na domluvě.


Práce s klienty

Gym Move(F)it! využíváme jako základnu pro práci s naší rozmanitou klientelou napříč aktivními sportovci z řad dospělých, dětí i mládeže. Věnujeme se ale i naprostým začátečníkům, kteří kouzlo fitness teprve postupně objevují.

Zkrátka nás baví pomáhat vám s plněním vašich cílů fyzických i psychických, ať už jsou vaše ambice jakékoliv.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Aktivity v našem gymu nepostrádají pestrost a jeho vybavení nabízí velmi široké možnosti působení. Základem pro nás ale vždy zůstává důraz na správnost pohybu v rámci daného tréninkového programu, psychickou stabilitu, odolnost a poznávání vlastních rezerv i zdrojů.

Pro více informací se prosím spojte s naším osobním trenérem na telefonním čísle +420 775 221 005, +420 603 820 711 nebo se zaregistrujte do rezervačního systému. Těšíme se na vás!