Gym

Move(F)it! to je pro nás unikátním spojením pohybu těla a mysli. Snažíme se pracovat s našimi klienty vždy komplexně, aby dosahovali stanovených cílů. Ať už se jedná o individuální tréninky zaměřené na posílení a zpevnění těla nebo hubnoucí programy, o práci se sportovními týmy na zlepšování jejich výkonu, celkové hybnosti těla a psychické stabilitě při zvládání stresů, o teambuldingové aktivity spojené s pohybem, koučováním a sebepoznáváním nebo o práci s dětmi v rámci jejich zdravého pohybového rozvoje.

Vítejte v našich nově otevřených prostorech! 3. září 2018 jsme pro vás otevřeli prostory Move(F)it! gymu v areálu plzeňské Papírny.

Na zhruba 400 m2 je pro vás k dispozici vybavení pro funkční a kondiční trénink, atletickou průpravu, populární "kruháče" i cvičení dětí nebo zlepšování mobility. A kromě toho i prostory pro psychoterapii a samozřejmě šatny se sociálním zařízením.


Naše aktivity nepostrádají pestrost a možnosti velmi širokého pole působení. Základem pro nás, ve všech našich činnostech, ale zůstává vždy důraz na správnost pohybu v rámci daného programu a na psychickou stabilitu, odolnost a také poznávání vlastních rezerv a zdrojů.

Přijďte se k nám podívat, velmi rádi vám věnujeme náš čas.