Individuální tréninky

Na individuální tréninky se v Move(f)it! díváme z několika specifických pohledů. Víme totiž, že každý člověk má nejenom rozdílné fyzické možnosti a cíle, ale také jen určité množství času, které je do cvičení schopný investovat. Proto se u nás tréninky rozdělují na tyto části:

Chcete-li udělat něco pro své tělo a svou mysl, neváhejte nás kontaktovat s vašimi individuálními cíly. Jsme tu pro vás!

Jak pracujeme?

Poznání člověka jako takového je naprosto klíčové k nastavení optimálního tréninkového plánu. Poté jsme již schopni společnými silami aktivovat svalové tkáně a nabýt novou svalovou hmotu na úkor tělesného tuku. 

Postupným získáváním této aktivní svalové hmoty pak tělo automaticky spotřebovává více energie. Jinými slovy výsledky vaší tvrdé práce budou vidět stále rychleji a rychleji. Další důležitou složkou každého kondičního tréninku jsou doplňkové aerobní aktivity a změna jídelníčku. 

S kým pracujeme?

Pracujeme s lidmi, kteří chtějí zdokonalit svá těla, zlepšit kondici nebo sport berou jako terapii. Zároveň se ale věnujeme i profesionálním sportovcům se specializovaými cíly:

  • Doplňková průprava pro specifický sport
  • Nabývání svalové hmoty
  • Získávání větší síly a rychlosti

Domácí tréninový plán

Cvičení doma věnujeme zvláštní pozornost. To je zajímavé zejména pro klienty, kteří nemají k navštěvování posilovny dostatek času. Z našich zkušeností víme, že pravidelné provozování cviků doma s vlastní vahou může být dokonce efektivnější než navštěvování posilovny.

Udělejte z pohybu váš životní styl

Společnými pohybovými činnostmi se dá dokázat opravdu hodně. Ať už se jedná o pravidelný trénink v našem gymu nebo teambuilding s vašimi kolegy. Zaručujeme vám, že budete odcházet plní nově nabytou energií po fyzické i psychické stránce.

Spojte se s námi pomocí dotazníku nebo volejte na čísla +420 775 221 005, +420 603 820 711. Těšíme se na vás!