Cvičení před Vánoci

07.11.2019

Už máte plány na 7. prosince? Řekněme mezi 10. dopolední a 2. odpolední? Přijďte se podívat k nám do Move(F)it! v prostorách Papírny, hned vám řeknu proč...

Myslím, že ve svém okolí neznám člověka, který by neměl rád Vánoce, aspoň těch pár chvil klidu a pohody s rodinou. Ale zároveň neznám člověka, který by se před Vánoci nehonil a nestresoval, aby si on i jeho blízcí mohli právě ty chvilky klidu užít.

My za vás asi dárky nenakoupíme, nepřipravíme bramborový salát nebo kapra, ani neupečeme vánočku. A stromeček s vámi asi taky neponeseme. Ale co pro vás udělat můžeme je připravit program plný fyzických aktivit a her pro lepší fyzickou kondici i zlepšení nálady. A když už mluvíme o té náladě, asi bychom to asi nebyli my v Move(F)itu, kdybychom nechali stranou našeho ducha. Helča vám pomůže se dostat do pohody a uklidnit své nastartované nitro, tak aby vám ty přípravy šly trošku lépe od ruky a třeba, abyste si je i trošku více užili. Protože užívat si Vánoce jen těch pár "opravdových" vánočních dní by byla škoda.

A nám to aspoň dává příležitost se s vámi ještě před Vánoci sejít a popřát vám krásné svátky. 

Takže ještě jednou: 7.12.2019 v Move(F)it 10:00 - 14:00, cena 350 Kč. Hlásit se můžete e-mailem, telefonicky, Facebook, jak budete chtít... Těšíme se!