V Move(F)it děti vstup volný

28.01.2020

Začátek nového roku máme za sebou a před sebou další z novinek v našem Move(F)it Gymu.

V rámci pořádání překážkových závodů Race for Juniors se spolkem Sport Stars, jsme uzavřeli partnerskou spolupráci se Zdravotní Pojišťovnou Ministerstva vnitra. A v tomto roce naši spolupráci ještě rozšiřujeme o aktivity v Move(F)it Gymu.

V loňském roce jsme začali s cvičením pro děti v celorepublikovémi projektu Děti na startu a my jsme k němu přidali náš vlastní Move(F)it projekt, kde starší děti mohou se sportováním pokračovat s názvem Děti na trati. Pohybové aktivity zahrnující základy atletiky, gymnastiky, míčových her, parkouru a cvičení orientace jsme tak mohli rozšířit a dát prostor i dětem starším od 9 do 13 let.

A teď, díky Zdravotní pojišťovně ministerstva vnitra můžeme cvičení pro děti zpřístupnit i těm dětem a rodičům, kteří zatím s pohybovými aktivitami váhali. Pro mladší děti v kategorii od 4 do 9 let máme cvičení a pohybové aktivity každý čtvrtek od 16:00 hodin a pro ty starší, od 9 do 15 let, pak o hodinu později, také ve čtvrtek v 17:00 hodin.

Zarezervovat si místo pro vaše dítě můžete úplně jednoduše v našem rezervačním systému na stránkách www.movefit.eu a my vám můžeme slíbit, že se u nás vaše děti nebudou nudit a získají základy pro svůj další pohybový rozvoj nebo své sportovní aktivity doplní o ty další, právě u nás.

Tak hezký start do nového roku pro vás i vaše děti a my se budeme těšit.