Konečně stránky...

16.11.2016

Když jsem se poprvé pustil do našich stránek, dalo to zabrat. Přece jen to bylo něco nového a ne všechno fungovalo podle mých představ. Nicméně, když jsem naši první verzi stránek dodělal, měli jsme z nich radost a zdály se nám dokonalé.

Ale jen do té doby, než jsme je představili veřejnosti. Co se týče grafické stránky i publikovaného obsahu, byly přijaty velice kladně. Ale brzy jsme se dozvěděli, co všechno nám tam vlastně chybí. Pochopili jsme, že toho je mnohem víc, o co bychom se s vámi měli podělit. 

Takže tímto vám chceme představit naše dopracované stránky. Konečně jsme doplnili sekci O nás, takže teď víte kdo jsme a možná maličko taky proč jsme takoví, jací jsme. Nově jsme také rozšířili informace o službách, každý z našich programů má teď svojí stránku a snažili jsme vám poskytnout trošku víc informací o tom, co děláme. A také jsme přidali fotogalerii, někdy obrázek napoví víc než 100 slov. Poslední změnou je náš Blog. Chceme se s vámi dělit o naše názory, postřehy i další dění. Teď máme kde a moc se na to těšíme.

Takže vás na našich nových stránkách vítám a doufám, že se vám budou líbit a poskytnou vám všechny informace, které byste potřebovali. A pokud ne, ozvěte se, rádi vás uslyšíme.

Move(F)it Team