Léto je tady, hurá ven!

30.05.2017

Tak už jsme zase venku. Po mnoha měsících azylu u našich přátel U Ježíška (tedy abych byl přesný v CrossFit Plzeň), nastalo zase počasí, při kterém by byla škoda být zavřený uvnitř. A i když májové počasí bývá nevyzpytatelné, tentokrát opravdu vyšlo. 

Sešli jsme se v krásně prosluněném plzeňském Borském parku. Tentokrát jsme se zaměřili na rozsah pohybu i stabilitu těla. Pracovali jsme na zápěstí, které tolik trpí dnešním způsobem života s mobilními telefony a počítači, stejně tak jako ramena a krční a hrudní páteř. Potom jsme se zaměřili na postavení kyčlí a bederní páteře i na rotační stabilitu středu těla. A nakonec, aby tělo mělo pocit, že si zacvičilo, zakončili jsme posilovacími cviky na koordinaci a celkou stabilitu těla. A tak jak je u nás zvykem, vše se spoustou legrace.

Samozřejmé je pro nás i propojení pohybu fyzického s duševním. Takže nechybělo ani využití psychoterapie a diskuse o významu jednotlivých cvičení pro náš život v oblasti psychiky a duševního zdraví.

Dokonce i oběd se nám moc podařil. Abych mohl lépe navodit atmosféru, přikládám pár fotografií.

Tažke všem zúčastněným děkujeme za návštěvu a přízeň a vás ostatní zveme na naše příští akce, které na sebe nadají dlouho čekat.

Váš,

Move(F)it! tým