Move(F)it! gym jede naplno

30.10.2019

Hezký den,

Podzim v Move(F)it Gymu začal a my už jsme naplno rozjeli všechny tréninky a přidali i pár nových aktivit.

Po celý rok běží MMA tréninky s Ondrou a Honzíkem, pokračují kruháče s Dianou a Tomáš se věnuje vašim individuálním tréninkům na míru. Přidali jsme aktivity pro vaše děti a zapojili jsme se do programu Děti na startu a do závodů Race for Juniors. Každé pondělí v MoveFit pro vaše děti chystáme program plný pohybu a her s Tomášem a Helenou.

Ve středu jsme nově otevřeli Balanční cvičení pro zpevnění těla s Helenou a úterky a čtvrtky patří v podvečer opět tréninkům Pilsen Patriots, se kterými pracoval Tomáš i v loňském roce.

A samozřejmě chystáme před Vánocemi speciální cvičení pro Děti na staru, kde přizveme i rodiče, aby se k nám přidali při sportovní sobotě, která bude delší, plná aktivit a kde si také trochu odpočineme a naučíme se něco o tom, co nám říká naše tělo.

A ceká nás i naše předvánoční Vánočnění s pohybem a psychologií, které se také letos ponese v duchu her a zábavy.

Nenudíme se a jsme moc rádi, že jste s námi a dáváte nám možnost zlepšovat se a být s vámi v pohybu. Těšíme se na vás a těšíme se i na nové tváře, kterým umíme nabídnout nejen efektivní pohyb na míru, ale i terapie, možnost rozvoje, programy na hubnutí, zpevnění těla i pohyb jen tak pro radost. Všichni přece víme, že bez pohybu by to v životě nešlo.

Krásné podzimní dny vám přeje

Helena