Tak zase o rok dál

28.08.2019

Hezký den,

rok 2018 je za námi a my se s vámi chceme podělit o to, co jsme v posledních dvou měsících roku dělali v našem Move(F)it! gymu, ale i mimo něj.

Celý listopad a prosinec až do Vánoc probíhaly pravidelné dámské kruhové tréninky s Kubou, od druhé poloviny listopadu se k němu každé pondělí připojila naše nová posila Kačka. Jeji kruháče jsou opravdu pro všechny, a protože probíhají zatím jen krátce, stále pro vás máme volná místa.

V pravidelných trénincích pokračují i Pilsen Patriots, a samozřejmě se jim věnujeme i v rámci sportovní psychologie. V listopadu dokončili první fázi předsezónního tréninku zaměřenou na maximální sílu a Tomáš už zároveň připravoval další fázi pro rozvoj dynamiky a rychlosti.

V plném proudu byly i naše vánoční přípravy. Připravili jsme pro vás krásný autorský kalendář s názvem Oheň a Led, kde jsou fotky z cest, které Tomáš podniká. Kalendář si můžete prohlédnout i zakoupit u našich recepčních v gymu. Zatím jsme prodali skoro neuvěřitelných 130 kusů, a protože nový rok teprve začíná, pár kusů nám na prodej ještě zbývá.

Víme také, že se vám vždy líbilo naše "cvičící" oblečení od značky Under Armour, připravili jsme pro vás trička a sportovní kabelky s naším logem, které si můžete koupit jako vánoční, ale i povánoční překvapení pro sebe nebo své blízké.

V prosinci jsme pořádali letošní poslední teambulding spojený s pohybem a psychologií. Tak, jak je naším zvykem se hodně cvičilo, ale se vším jsme měli propojené i povídání o psychice, o našem těle ale i o úspěchu a vztazích ve firmě.

Povedlo se také naše Move(F)it! Vánočnění plné pohybu a zábavy, ale také povídání o tom, na co se můžeme těšit v tomto roce. Na závěr jsme si udělali čas i na nealko punč a vánoční sušenky. Na letošní rok opět chystáme několik cvičících víkendů vždy na různá témata, abychom potrápili naše svaly, ale i pročistili naši duši.

Jsme rádi, že se rozrůstají i řady těch, kteří chtějí chodit cvičit jednotlivě a chtějí od nás cvičící programy s jídelníčkem na míru. Je hezké vidět, že se lidé zajímají o různé možnosti pohybových aktivit, které umíme připravit opravdu na míru, včetně stravování i správné psychologické podpory.

Také jsme se stali součástí projektu Multisport, takže pokud máte kartičku, určitě se přijďte podívat a vyzkoušet si jinou formu pohybu v jiném prostředí.

A těšíme se na vás i v tomto roce, chystáme nové pohybové aktivity i sebepoznávací kurzy na různá témata. Chceme se opět věnovat tomu, aby pro vás byl pohyb radostí a abyste se naučili vnímat a poslouchat řeč svého těla, které svou moudrostí vždycky předběhne vaši hlavu. Je toho zkrátka hodně, co vám můžeme nabídnout a co pro vás chystáme. Máte se opravdu na co těšit. My se zase moc v tomto roce těšíme na vás. Tak ať je váš rok šťastný, veselý, plný zdraví a radosti a hlavně, ať je stále v pohybu.

Krásný rok 2019.

Helena