To byl náš červen

04.07.2018

Červen skončil a dětem začaly letní prázdniny a my bychom se za ním chtěli spolu s vámi ohlédnout. Už z toho důvodu, že to byl nás první měsíc, kdy Move(F)it! běžel na plné obrátky s námi oběma a každý den.

Z minulého příspěvku víte, že jsme strávili pohodový víkend v Loučné pod Klínovcem, kde jsme se hodně hýbali, hodně se uklidňovali, a také se hodně a dobře bavili se všemi, kteří s námi jeli. Povedlo se počasí, měli jsme dobré jídlo a hezké bydlení, takže jsme se vrátili plni dalších nápadů, elánu a inspirací, které ženou naši práci dopředu.

Teď zvažujeme, že si Klínovec ještě jednou zopakujeme v polovině září. Samozřejmě i s novým programem a s bonusem v podobě slevy pro ty, kteří si na pobyt přivezou nového parťáka do týmu. A kdo by si to s námi chtěl taky zkusit, klidně se nám ozvěte.

Povedlo se nám, se trochu na poslední chvíli, přihlásit také na Festival Sportu, který je věnován především dětem, a kde jsme měli možnost si s dětmi zkusit jejich dovednost, zručnost, trpělivost a také sílu. Musíme konstatovat, že na našem stanovišti bylo celý den velmi živo, a protože nám přálo i počasí, krásně jsme si s dětmi užili celý den.

Kromě toho, že jsme se v červnu potkali a seznámili s mnoha zajímavými lidmi, kteří jsou po nás přínosem buď v budoucí spolupráci nebo novými náměty a informacemi, jsme nezaháleli ani s hledáním prostor pro naši tělocvičnu. Procházeli jsme inzeráty, zvažovali všechna pro i proti, a koncem měsíce se na nás usmálo štěstí. Takže je tady poslední, ale zato nejzásadnější zpráva měsíce června a ta zní: Máme! Plánujeme otevřít v září a máte na co těšit. Už plánujeme oblíbené kondiční "kruháče", naše klasické pohybové aktivity s psychologickým podtextem nebo všeobecnou pohybovou průpravu pro děti se závěrečným testováním a doporučením vhodného sportu.

A teď už jsme zahájili červenec, přípravy na léto jsou v plném proudu, začínáme řešit vybavení na cvičení, rádi bychom udělali pár dní pro vás v pohybu, do večera sedíme nad prezentacemi, pro naše nové a budoucí klienty a chceme si udělat i pro sebe několik prázdninových dní volna na odpočinku a pokud možno také v pohybu.

Takže krásný červenec i vám a nebojte se, o všem novém, co se u nás v Move(F)it! děje vás budeme informovat.

Helča a Tom - Move(F)it! tým