Září a říjen utekly jako voda

08.11.2018

Hezký den,

Září a říjen proběhly v našem Move(F)it! "gymu" pro nás velikou rychlostí. To. že mluvíme o naší tělocvičně jako "gymu" se tak nějak nenásilně vyvinulo, prostě jsme s tím označením začali a zdomácnělo pro nás i naše klienty. To, co se nám v srpnu povedlo, i s našimi přáteli, připravit, jsme na začátku září oslavili grilováním a slavnostním otevřením tělocvičny.

Také jsme si poprvé vyzkoušeli náš sobotní pohybový program Move(F)un poprvé unás "doma". Jsme opravdu rádi, jak se naše prostory a vybavení dokáží využít v našich pohybových aktivitách.

A začali jsme se zkušebním provozem. Otevřeli jsme v pracovním týdnu každé odpoledne a našli jsme, díky našemu skvělému trenérovi Jakubovi Culkovi, dvě šikovné recepční Zuzku a Nasťu, které se o vás vzorně starají a dohlíží na chod celé tělocvičny.

V průběhu zkušebního provozu jsme začali řešit i rezervační systém pro vás, finální podobu rozvrhu hodin, platební terminál, přehlednější webové stránky, připravovali jsme nové teambuldingy a předvánoční program.


V říjnu jsme pak celý víkend věnovali testování hráčů amerického fotbalu Pilsen Patriots, kteří s námi v rámci jejich tréninků začali aktivně spolupracovat. S Jakubem a Tomášem pracují na zlepšení svých fyzických dovedností, se mnou je čeká psychologické koučování. Z téhle spolupráce máme opravdovou radost, už proto, že pro Tomáše je americký fotbal tak trochu srdeční záležitost, protože v jeho začátcích v Plzni patřil k jeho zakládajícím členům a byl také hráčem v týmu.

V říjnu se nám také podařilo rozšířit naše řady o novou trenérku Kateřinu Vítovou, se kterou se budete u nás pravidelně setkávat od listopadu při pondělních kruhových trénincích.

Rozšířili jsme také řady jednotlivců, kteří si chtějí zlepšit fyzickou i psychickou kondici nebo si vylepšit své stravovací návyky v rámci programů Move(P)ush nebo Move(E)at.

A přestože nám do konce roku zbývají celé dva měsíce, už teď chystáme nové programy a workshopy na rok následující. Tak doufáme, že se vám budou líbit alespoň tak, jako ty současné.

A abych nezapomněla na sebevzdělávání, tak jsem v říjnu absolvovala třídenní certifikovaný kurz metody TSI1 v institutu FÍNA v Plzni a těším se v příštím roce na další pokračování a také na práci s touto úžasnou metodou, kterou chci postupně zařadit mezi své terapie.

Tak pro dnešek je to všechno, sledujte nás na webu, Facebooku nebo Instagramu a stavte se za námi v našem GYMU v plzeňské Papírně. Rádi vás uvidíme.

Krásný listopad

Helena