Mentální koučink

Psychologie a pohyb. Tělo a duše. To jsou dvě od sebe neoddělitelné části. Cílem mentálního koučinku Move(F)it je propojení fyzického tréninkového plánu s psychoterapeutickými postupy. Naučíme vás vnímat všechny pocity, které při aktivním pohybu přicházejí - ať už euforické nebo bolestivé. Tím lépe pochopíte signály vašeho těla, které vám pomohou lépe se orientovat v každodenním životě.

Chcete se naučit zvládat stres, zklidnit svoje životní tempo nebo zkrátka zjistit něco nového o sobě samém? Neváhejte nás kontaktovat s vaším osobním přáním. Jsme tu pro vás!

Jak pracujeme?

Naše metody terapie pohybem fungují individuálně i ve skupině Psychologický výcvik se skládá z metod koučování, EFT terapie, terapie RUŠ a různých dalších forem regresních terapií. Toto spojení vede k celkovému zlepšení ve všech oblastech vašeho života.

Pro příklad si můžete představit, že trpíte těžkou trémou. Při fyzickém pohybu najednou zjišťujete, že se dokážete uvolnit. Vaše tělo se zbavuje tlaku a vám je tím pádem lépe i psychicky. Důvod? Náš mozek nerozeznává, zda se stresu zbavujete pohybem nebo pouze psychoterapií. Je to řídící orgán našeho těla a proto jeho uvolnění poznáte na všech úrovních.


Sportovní psychologie

Podívejme se na to takto - každý vrcholový sportovec nebo tým má svého psychologa. Protože jak se říká, právě "hlava" odděluje ty nejlepší jedince od zbytku. V rámci sportovní psychologie se pracuje s trémou a posouvají se duševní limity. To ve spojení s tréninkovým programem vede k lepším výkonům.

A co je na tom nejlepší? Tyto poznatky můžeme logicky aplikovat na každý aspekt lidského života:

Pracovní život - motivace pracovníků, motivace k práci, zlepšení pracovních výkonů

Mezildské vztahy

  • Motivace
  • Koncentrace a soustředení
  • Osobní rozvoj

Žijte v harmonii sami se sebou!

Filosofie Move(F)it! vždy byla a bude o harmonii těla a duše. Chceme vám pomoci posunout se dále nejen fyzicky ale také psychicky. Právě to je nástroj k dosahování všech vašich životních cílů.

Spojte se s naším psychoterapeutem pomocí dotazníku nebo volejte na číslo +420 603 820 711, +420 603 820 711. Těšíme se na vás!