Move(E)at

Jídlo je jednou ze základních potřeb člověka. Kromě toho, že nám poskytuje energii a základní nutriční prvky pro každodenní život, má zásadní vliv na zdraví člověka, tělesnou a duševní pohodu, lidské sebevědomí a z hlediska pohybu a sportu, i na výkonnost.

Přístupů k jídlu je mnoho. Existuje mnoho různých nutričních filozofií - od veganismu, přes RAW stravu, paleo dietu, bezlepkovou stravu až třeba po ketogenní dietu. Pro nás, v Move(F)it!, neexistuje jen jediný správný směr. Každá filozofie má své přednosti i své nedostatky. A stejně tak, každý z nás je jedinečný.

Na rozdíl od mnoha nutričních poradců nebo osobních trenérů, my vám nedáme předepsaný jídelníček na 24 hodin, nebo týden. Nevidíme v tom žádný přínos. Nebudeme vás nutit jíst to, co je "správné". Místo toho vás naučíme rozumět svému tělu, jeho potřebám a jídlu, které vám pomůže tyto potřeby uspokojit.

Jak to funguje? Řekněte nám, jaký máte cíl:

  • Úprava tělesné hmotnosti - může se jednat o redukci a nabytí
  • Zažívací potíže 
  • Psychické aspekty - sebedůvěra
  • Podpora fyzické výkonnosti - růst svalové hmoty, optimalizace pro sportovní výkon

Budeme od vás potřebovat detailní přehled vašeho jídelníčku za 7 až 14 dní. Na základě jeho analýzy a vašich požadavků vám poradíme, jak jej upravit nebo zlepšit pro dosažení vašeho cíle. Budeme se však snažit, aby změny a úpravy negativně neovlivnily váš soukromý život a volný čas. Ve všech případech pro nás platí, že každý z vás je jedinečný a to vždy a za všech okolností  respektujeme.

Zároveň se podíváme i na váš výdej energie - tedy jak jste aktivní a jaké pohybové aktivity provozujete. Ne všechny totiž mají pro úpravu tělesné hmotnosti stejný přínos. Doporučíme vám tréninkový program tak, abychom spolu s úpravou jídelníčku dosáhli vašeho cíle.