Skupinové cvičení

Skupinové cvičení u nás v Move(F)it! zaměřujeme na pohyb podporující přirozenou funkci těla a jeho propojení na fyzické a psychické úrovni. Pravidelně vypisujeme skupinové lekce v našem gymu, které se liší druhem tréninku i fyzickou náročností. To své si tak najde skutečně každý. 

Dále na objednávku organizujeme:

Chcete zlepšit svoji kondici podle zásad přirozeného pohybu a naučit se něco nového? Neváhejte nás kontaktovat nebo si rovnou zarezervujte termín. Jsme tu pro vás!

Skupinové lekce pro veřejnost

Baví nás s vámi pracovat a společně se posouvat na fyzické i psychické úrovni. Proto v našem plzeňském gymu pravidelně pořádáme skupinové lekce, kterých se může zúčastnit každý. Stačí si pouze vybrat termín a druh cvičení, na které máte chuť.

Ať už fitness styl života vyznáváte delší dobu nebo s ním teprve začínáte, máme pro vás místo. Ke zlepšování fyzické kondice přistupujeme z více úhlů a proto jsou tréninky s námi vždy něčím zajímavé. Cvičení od začátku do konce povede náš kondiční trenér, který vám vždy rád poradí a dohlédne nás vaši bezpečnost.

Co můžete očekávat?

Zaměření jednotlivých lekcí je různorodé. Vždy ale vychází ze cviků, kterým věříme a které vychází z filosofie Move(F)it! - to znamená propojení těla na fyzické i psychické úrovni.

  • Kruhový trénink - intenzivní intervalové cvičení s postupným záběrem na celé tělo
  • Propriocepce - rovnováha, koordinace pohybu nohou, koordinace oči a rukou
  • Funkční trénink - cvičení s medicimbaly, resistenčními gumami, s vlastní vahou, běh
  • Čtyřnohý pohyb - skvělý způsob pro další přirozené zlepšení tělesné kondice a koordinace těla
  • Balanční cvičení - soubor cvičení na cílené zpevnění a posílení celého těla

Kondiční kurzy pro specifický sport


Pro náruživé sportovce pořádáme také speciální kurzy na konkrétní sportovním odvětví. 10 až 20 lekcí je zaměřeno na zvýšení výkonu a eliminaci jednostranného zatížení. Výsledkem snažení jsou pak lepší výsledky a hlavně méně zranění, jež největším strášakem většiny sportovců. 

S dobrými výsledky jsme uskutečnili například kurzy zaměřené na golf či tenis. Velmi oblíbený je také program na parkour, jež se dá aplikovat na obecné zlepšení formy - a to jak fyzické, tak psychické.

Pohyb spojuje. Věřte nám!

Společnými pohybovými činnostmi se dá dokázat opravdu hodně. Zaručujeme vám, že z tréninku s námi budete odcházet plní nově nabytou energií po fyzické i psychické stránce.

Spojte se s námi pomocí dotazníku nebo volejte na čísla +420 775 221 005, +420 603 820 711. Těšíme se na vás!