Všeobecný pohyb a funkčnost těla i ducha - pohyb nás udržuje zdravé, schopné a dává nám radost. Nikdy není pozdě začít nebo zkusit něco nového.

Tento program je obvykle koncipován jako skupinová záležitost, kde se zaměřujeme na základy správného držení těla, rovnováhy i koordinace pohybů a zlepšení celkového zdravotního stavu a kondice. Zároveň vede i ke lepšímu porozumění vazby mezi pohybem a duševním zdravím. A to vše formou her a společné zábavy.

Nicméně, rádi vám pomůžeme i v případě individuálního programu nebo konzultace.

Více...

Sportovně specifický program - různé sporty kladou na sportovce různé nároky. Rádi vám pomůžeme zlepšit vaši výkonnost.

Náš program analyzuje jednotlivá sportovní odvětví a jejich nároky, které pak převádíme do specifických individuálních i týmových programů pro zlepšení sportovních výkonů, prevenci zranění i podporu v oblasti psychiky sportovce.

V rámci programu pracujeme s dětmi, mládeží i aktivními sportovci v mnoha sportovních odvětvích.

Více...

Posilovací program - vytvoříme pro vás program, který vám bude vyhovovat a přinese vám očekávané výsledky, ať už se jedná o nabití svalové hmoty, snížení objemu tělesného tuku nebo větší sílu.

Tyto programy mohou být pro posilovnu, stejně tak, jako pro doma, při použití snadno dostupných cvičebních pomůcek.

Více...

Správné stravování je základem sportovní výkonnosti i našeho zdraví obecně. Ale někdy prostě máme slabou chvilku, kdy nejsme spokojení s tím, co nám ukazuje naše váha.

V našem programu se se snažíme spojit všechny 3 základní prvky ovlivňující naší tělesnou konstituci - správný pohyb, stravovací návyky a psychologické aspekty.

Více...

Sportovní a pohybová psychologie - naše tělo, vědomá a podvědomá mysl určují, kým jsme. Propojením a vzájemnou harmonií lze otevřít nové obzory a dosáhnout nových cílů v životě i sportovní výkonnosti.

Více...