Stravovací návyky

Jídlo je jednou z nejzákladnějších a nejdůležitějších lidských potřeb. Poskytuje nám tolik potřebnou energii a základní nutriční prvky pro každodenní život. Různé stravovací návyky pak mají zásadní vliv na: 

  • zdraví člověka 
  • tělesnou i duševní pohodu 
  • fyzickou výkonnost 
  • lidské sebevědomí 

Každý z nás je ale jedinečný. Z toho vyplývá, že správný jídelníček u každého znamená něco jiného. V potaz je důležité vzít také čeho změnou jídelníčku chcete dosáhnout. A právě na základě těchto poznatků v Move(F)it! pracujeme.

Chcete zredukovat svoji váhu nebo naopak podpořit fyzickou výkonnost? Chcete se cítit lépe? Neváhejte nás kontaktovat s vašimi cíly a požadavky. Jsme tu pro vás!

Jak to funguje?

Pro začátek je nutné znát vaše cíle. Dále budeme potřebovat detailní přehled vašeho jídelníčku za posledních 7 až 14 dní a také váš průměrný denní výdej energie. 

Na základě analýzy těchto znalostí a vašich požadavků poradíme, jak změnit jídelníček a které fyzické aktivity jsou k dosažení vašeho cíle vhodné.

Sestavení jídelníčku na míru

Čím se lišíme?

Od ostatních nutričních poradců či osobních trenérů se lišíme celkovým přístupem. Nečekejte předepsaný jídelníček na 24 hodin nebo týden. 

Ani vás nebudeme nutit jíst to, co je podle nás "správné". Za každých okolností budeme respektovat vaší nutriční filosofii (Veganismus, raw strava, paleo...)

Čeho společně dosáhneme?

Naučíme vás porozumět svému tělu a jeho potřebám k jídlu. Právě v těchto znalostech podle nás tkví zdravé stravování. Výsledkem správného nastavení jídleníčku bude:

  • Úprava tělesné hmotnosti - redukce či nabytí
  • Útlum zažívacích potíží
  • Psychické aspekty - sebedůvěra
  • Podpora fyzické výkonnosti - růst svalové hmoty, optimalizace pro sportovní výkon

Bereme ohled na váš životní styl

Při tvorbě jídelníčku se budeme za všech okolností snažit, aby změna stravování negativně neovlivnila váš soukromý život ani volný čas. Víme, že každý je jedinečný a to vždy respektujeme. Dohromady s doporučeným tréninkovým plánem společně dosáheme vašeho cíle.

Spojte se s naším kondičním trénérem pomocí dotazníku nebo volejte na číslo +420 775 221 005, +420 603 820 711. Těšíme se na vás!