Teambuildingy

Nevíte, kam na teambuilding? Spojte se s námi! Na základě vašich požadavků sestavíme pohybový program, který vás jako skupinu zajímá a doplníme ho o vhodné kondiční cvičení s prvky psychoterapie. 

Chcete utužit kolektiv a zlepšit mezlidské vztahy ve vaší firmě nebo jen zažít příjemně strávený čas se svými kolegy? Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vás!

Co můžete očekávat?

Teambuildingy jsou především o utužování kolektivu. Proto ikdyž jsou jednotlivé programy odlišné, pojímáme je vždy jako hru. Proč? Přináší totiž radost a máme ji povětšinou spojenou s dětstvím. 

Spojení těchto pohybovýchaktivit je pro člověka dobré nejenom z hlediska fyzického, kdy se snažíme zlepšit kondici nebo nabrat svalovou hmotu. Spoustu nás ale také naučí o sobě samých, svých možnostech a schopnostech. 

V rámci programu Move(F)it! se budeme zabývat:

  • Zajímavými pohybovými činnostmi a jejich vlivem na fyzickou kondici
  • Mezilidskými vztahy a komunikací
  • Momentálním duševním stavem, psychickou rovnováhou a stabilitou
  • Schopností řešit problémy
  • Motivací a koncentrací

Pohyb motivuje. Věřte nám!

Naše teambuildingy jsou skvělou příležitostí, jak zlepšit vztahy na pracovišti i mimo něj. Stejně tak společně najdeme vaší vnitřní motivaci a nastartujeme vás k lepším výkonům. 


Pro více informací se s námi prosím spojte pomocí dotazníku nebo volejte na čísla +420 775 221 005, +420 603 820 711. Těšíme se na vás!